Notice: Undefined index: lang in /home/demoserg/kurumsalulti.demosergisi.com/session.php on line 3
iPhone XS - Title versiyon 2

Banka Hesap Numaralarımız

+90 850 000 00 00

info@siteadi.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

slider
Bugüne kadarki en büyük iPhone ekranı dahil iki farklı boyutta Super Retina. Daha da hızlı Face ID. Bir akıllı telefonda kullanılan en akıllı ve en güçlü çip. Ve çığır açan çift kamera sistemi. iPhone’da sevdiğiniz her şey şimdi iPhone XS’te. Üstelik çok daha ileri bir seviyede.

Büyük ve daha büyük boyutta. iPhone XS’in özel OLED ekranları endüstrideki en yüksek renk doÄŸruluÄŸuna, HDR teknolojisine ve gerçek tonda siyahlara sahip. Ve iPhone XS Max’te ÅŸimdiye kadar geliÅŸtirdiÄŸimiz en büyük iPhone ekranıyla tanışacaksınız.

Sıra dışı materyaller

Bir akıllı telefonda ÅŸimdiye kadar kullanılan en saÄŸlam cam. Atomik düzeyde iÅŸlemler sonucu elde edilen yeni ve muhteÅŸem altın rengi görünüm. Hassaslıkla iÅŸlenmiÅŸ cerrahi sınıf paslanmaz çelik ÅŸeritler. Suya ve toza dayanıklılıkta yeni bir aÅŸama.

Daha geliÅŸmiÅŸ Face ID

Parola olarak yüzünüzü kullandığınızda güvende olmak kolay hale geliyor. iPhone’unuzun kilidini açmak, uygulama ve hesaplarınıza giriÅŸ yapmak için bir bakışınız yetiyor. Ve daha birçok ÅŸey için. Üstelik, Face ID ÅŸimdiye kadar bir akıllı telefonda kullanılan en güvenli 
yüz doÄŸrulama teknolojisi. 
Ayrıca ÅŸimdi çok daha hızlı.

Bizi Arayın +90 850 000 00 00

Bizi Arayın +90 850 000 00 00

Lorem ipsum dolor sit ametipsum dolor sit amet
+90 850 000 00 00
+90 850 000 00 00
info@siteadi.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque pulvinar malesuada auctor. Vivamus in nunc massa. Suspendisse et convallis risus. Mauris nec tellus at augue viverra tincidunt.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ